Üye Listesi

1-SEDANUR GÜLBAŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

2-UĞUR ARSLAN(Sağlık Yüksekokulu)

3-MUHAMMED DIBIS(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

4-GHAEDA SAWAN(Ziraat Fakültesi)

5-ELEZ KRASNİÇ(Veteriner Fakültesi)

6-NİLAY AKBUZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

7-MUHAMMET MUSTAFA ATEŞ(Fen Bilimleri Enstitüsü)

8-GÖKÇE KARAYİĞİTOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

9-UMİDA BOTİROVA(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

10-ZİYNET FİRDEVS TUTAŞ(İlahiyat Fakültesi)

11-DANYLO VASYLYEV(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

12-MUHAMMAD USMAN OZBEK (Çorlu Mühendislik Fakültesi)

13-KÜBRA YILMAZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

14-ISMAIL CHALIL BASI(Veteriner Fakültesi)

15-ENES GÖRGÜLÜ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

16-BİLAL KAYMAKCI(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

17-YUNUS NADİR ESER(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

18-CAN MUHAMMED KOZAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

19-MEHMET BERK SEZGİ(Tıp Fakültesi)

20-BATUHAN AKDENİZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

21-KAAN YEŞILBUDAK (Veteriner Fakültesi)

22-YOZDZHAN ZİYA SYULEYMAN(Sağlık Yüksekokulu)

23-DAMLA MUTLU(Sağlık Yüksekokulu)

24-MERT YILMAZ ÇOLAK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

25-DZHANBERK SHAHIN (Çorlu Mühendislik Fakültesi)

26-KENAN CANPOLAT(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

27-FATİH YAMAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

28-BUSE AKCAN(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

29-DOĞUKAN İNCE(Fen - Edebiyat Fakültesi)

30-ÖMER FARUK EROL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

31-YASEMİN KOBAL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

32-ELİF ILGIT TOPRAK(Tıp Fakültesi)

33-Chamza Boulmpoul(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

34-BURHANEDDİN AKBABA(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

35-GİZEM ÖZTOPRAK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

36-MELİKE GÜMÜŞ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

37-MELİSA YAĞMUR BİLGİÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

38-GAMZE KIZILARSLAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

39-HARUN ÖNER(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

40-MERİT İNCEOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

41-TOLGA ÖZEREN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

42-FURKAN OĞUR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

43-MİRA AKBULUT(Fen - Edebiyat Fakültesi)

44-NURA MAMMADOVA(Sağlık Yüksekokulu)

45-TUĞBA GÜL(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

46-CHAMZA TSAKIR(Veteriner Fakültesi)

47-ENİS CAN(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

48-İLYAS ISHANKULOV (Sosyal Bilimler Enstitüsü)

49-DOĞUKAN OCAK(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

50-BÜŞRA İLKİM SERDAR(Ziraat Fakültesi)

51-FOUNTA CHOUSEIN(Ziraat Fakültesi)

52-FATMA ŞEYMA DENİZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

53-MUHAMMED MUSTAFA(Ziraat Fakültesi)

54-DOĞANCAN GÖKDEN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

55-YAVUZ SELİM BİTMEZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

56-OLÇUN TAŞAR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

57-SARKHAN HAMIDOV(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

58-MERVE KARA(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

59-SERAP GÖKÇE(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

60-YUNUS EMRE AKBAŞ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

61-SONGÜL GÜLBETEKİN(Tıp Fakültesi)

62-MEHMET BOZKURT(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

63-BURAK ŞEN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

64-ÖZGE ÇAL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

65-ONUR ULAŞ DEMİR(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

66-ANIL SEZER(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

67-ZAFER CAN KOÇ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

68-ALİ BULUT YILMAZ(Ziraat Fakültesi)

69-İBRAHİM ÖZADIKTİ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

70-ASLIHAN ZANBAK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

71-MECHMET ACHMET(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

72-BİRCAN KAHRAMAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

73-BARIŞ BOZKURT(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

74-SIROZHIDDIN BABAZHANOV(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

75-VURAL KAYA(Fen - Edebiyat Fakültesi)

76-AHMET BOLEL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

77-MOUCHAREM IMAM(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

78-ALİ FUAT EMEKLİ(Ziraat Fakültesi)

79-MYRAT ESENOV(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

80-MİRAY KANTAR(Sağlık Yüksekokulu)

81-BIRKAN KORDAN (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

82-FOUAT ALI(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

83-FATIMA ASLANTAŞ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

84-OKTAY CANDAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

85-İLKER ARALIOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

86-CHOUSEIN CHASAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

87-BURAK ŞAHİN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

88-İBRAHİM SONGUR(Ziraat Fakültesi)

89-KAAN ŞAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

90-HAZNA TAY(Fen - Edebiyat Fakültesi)

91-ENESH GARLYYEVA(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

92-SELDA KARAÖZBEK(Sağlık Yüksekokulu)

93-AYSU PANCA(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

94-HAKAN ANIL KIZIL(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

95-ŞEYDA KOÇAK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

96-ERKAN MOLLA(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

97-MUSTAFA ÇETİNER(Ziraat Fakültesi)

98-AYŞENUR MARAZ(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

99-BURÇU KARADAĞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

100-SİMGE BAKÇE(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

101-MAKIMA GULMALIYEVA(Tıp Fakültesi)

102-GİZEM TEKİNALP(Sağlık Yüksekokulu)

103-TUĞÇE GÜLER(Veteriner Fakültesi)

104-HATİCE YILMAZ(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

105-MEHMET ANIL ER(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

106-JEREN SEYITMURADOVA(Sağlık Yüksekokulu)

107-FIKRIE NTELI CHOUSEIN(İlahiyat Fakültesi)

108-DİDEM GİRGİN(Ziraat Fakültesi)

109-AYLA SERTKAYA(Fen - Edebiyat Fakültesi)

110-TOLGA İŞCAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

111-VEISEL DIKITZI EMIN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

112-HAYRULLAH BAŞARAN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

113-EMRE GIOUSOUF(Ziraat Fakültesi)

114-EMRE SERIF(Ziraat Fakültesi)

115-ATAKAN TELAT OGLOU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

116-ONUR AYDENİZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

117-MOHAMMAD ABUZAR(Tıp Fakültesi)

118-ENES CHOUSEIN(Ziraat Fakültesi)

119-ASİME ÖZEN(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

120-ELFESİYA MENTEŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)


Topluluğa Yapılan Toplam Başvuru Sayısı:170